Markýzy Studiolo

MARKÝZY

Unikátní markýzy od italského výrobce Shadelab, které jejich designéři posunuli na úroveň uměleckého díla s překvapením.

Také jste si vždy představovali markýzu jako ten produkt ke stínění, ze kterého u cukrárny visí vlnkovaný kousek stínící látky, nejlépe v pruhovaném designu? Takt tomu je dnes konec.

Markýzy značky Shadelab představují revoluci ve vnímání markýzy jako ideální varianty k zastínění vaší terasy.

Nenápadná subtilní konzole připevněná na štítu vašeho domu nad posezením, vyhotovená v jakékoli barvě RAL či v dezénu dřeva připravená k akci. Stiskem tlačítka na ovladači nebo displeje na vašem telefonu proměňte vaši sluncem a horkem zalitou terasu v klidné místo ve stínu k příjemnému víkendovému posezení s přáteli. Ugrilujte si oblíbené maso k obědu i v poledním slunku, aniž budete potřebovat opalovací krém. Po příjemně stráveném dni na slunci bez slunce stačí jen dát opětovně pokyn a rozlehlá stínící plachta se skryje zpět do své designové konzole a tváří se, jakoby tam ani nebyla.

S možnosti příplatků jako jsou boční screeny či LED diody vytvoříte místo k relaxaci a zábavě přesně tak, jak si ho již teď představujete.

Markýzy Studiolo
Markýzy Studiolo
Markýzy Studiolo

GALERIE

NAHORU