PERGOLY

Váš nový prostor k zábavě a odpočinku. 

Brustor B150

Základní model belgického Brustoru, model pro zákazníky užívající si zdravý venkovní pobyt na vzduchu jak dlouho to jen jde. V případě této pergoly si vytvoříte velmi přívětivý prostor pro všechny radovánky a příjemné chvíle strávené za přítomnosti lehkého vánku. Vysoký stupeň variace umožňuje jejím uživatelům poskládat přínosné puzzle ze svých jarních, letních ale i podzimních dní.

Brustor B200

Ideální volba pro rodiny, které rádi stráví pár hezkých podvečerních chvil v pracovním týdnu, nebo i celé víkendy pod novou zesílenou lamelovou pergolou umožňující neomezené rozměry. Naše revoluční střecha vám po dešti veškeré kapky odvede mimo prostor pergoly a udrží Vás v suchu a s infra vyhřívačem i v teple. Ambientní světlo ještě nikdy nevytvářelo tak útulný prostor jako ten Váš, když pod pergolou podáváte lehkou večeři po vzoru Italů, kteří jsou nejstaršími praotci lamelových pergol. Hlavním motivem pergoly značky Brustor je jejich celoroční využití a možnost přinášet chvíle strávené doma i ven, na čerstvý vzduch.

Brustor B300

Odsuňte své starosti pryč ze své hlavy, stejně jednoduše jako odsunete střechu z této pergoly, čímž vytvoříte maximálně vzdušný a nekonečný prostor kolem Vás. Postavte ji do prostoru jako letní posezení, nebo ji napojte na svůj dům jako zimní zahradu, vše je možné. Integrované screeny a LED osvětlení? Žádný problém. Užívejte si maximální variabilitu vašeho oblíbeného venkovního prostoru s pergolou Brustor b-300, pergoly, která vás posouvá na jinou úroveň. Integrované screeny a LED osvětlení? Žádný problém.

Brustor B600

Maximální luxus lamelových pergola spojený s variabilitou posuvné střechy? Spojení dříve nemyslitelného? Dvě pergoly v jednom? Lépe to už nejde. Hra se světlem, hra se střechou, hra se štěstím. Toto vše s výjimečnou pergolou Brustor B-600, prémiový produkt belgického Brustoru, který Vám nabídne cokoli si jen od vašeho osobního nového venkovního prostoru představujete. Očekávejte jen ty nejlepší momenty ve vašem každodenním životě strávené právě ve světě, nikoli mezi čtyřmi stěnami, ale mezi lamelami, které Vaše zážitky posouvají dál a dál, k lepším a lepším zítřkům.

NAHORU