Rolety Studiolo

ROLETY

Elegantní, jednoduché, designové, barevné, se vzorem, screenové, manuální, na elektrický pohon, rolety den a noc… Typů rolet je opravdu nekonečný výběr a díky tomu vždy najdete tu pravou pro váš domov. 

Začaly být postupně používány, společně s plissé, jako nejčastější náhrada žaluzií. A protože žaluzie bývají nudné a nepůsobí moc stylově, rolety je dokázaly rychle svým vzhledem, ale i funkcí v moderních interiérech předběhnout. Nejen že si můžete vybrat samotnou látku na roletu, ale i její propustnost světla do místnosti, která umí až na hranu nepropustnosti - Blackout a nepustit dovnitř ani jeden paprsek. 

Vzhledem se zabýváme i u konečné montáže a s tím související kazetou, či boxem, kam se roleta navíjí. Máte možnost zvolit otevřenou kazetu a tím přiznat celý mechanismus rolety a přidat stylové konzole na strany mechanismu. Semi-box je zase střední cesta s částečným zakrytím navíjení, to bude poté zcela neviditelné u plné kazety a jako poslední je volba úplného zakrytí, kdy se kazeta schová do podhledu a při manipulaci s roletou vyjíždí jen samotná látka. I to dokáže přidat na celkovém efektu ze stínění. 

Stylové závaží třeba z eloxovaného hliníku zajistí funkční napnutí rolety a zároveň je to pro stylový interiér jako šperk.

Rolety Studiolo
Rolety Studiolo
Rolety Studiolo

GALERIE

NAHORU