ZÁCLONY A ZÁVĚSY

Dlouholetá tradice a jednoduchost nutně nemusí znamenat staré a nemoderní řešení. Záclona společně sesnoubená se závěsem. Tyto dva pojmy tvoří pár v našich domácnostech již dlouhá léta, z módy však nevyšly nikdy.

Stejně jako ostatní stínící technika i záclona a závěs jdou s dobou díky použitým střihům a materiálům, čímž si drží jedno z prvních příček nejoblíbenějšího stínění do domů, bytů i komerčních prostor. Když zmíníme komerční prostory, restaurace, hotely jsme stejně jako naši zákazníci nadšeni z výběru nehořlavých látek. Pro naše moderní zákazníky nabízíme i čistě lněné záclony a závěsy, aby udrželi svůj standard preference přírodních materiálů v domě.

Standardně nabízíme kolejnice s tím nejhladším pojezdem a zárukou 10 let, jejich tvarovou variabilitu, ať už chceme vytvořit před okny oponu jako v divadle nebo jen dekorační šály kolem oken. V domácnosti vám navíc může usnadnit ovládání závěsů jejich motorizovaný pohon.

Řasící stuhy, jako klíčový prvek v tvaru a stylu záclony, jsou naším trumfem v rukávu, spolu se společností Gerster z Německa vám dodáme co vám na očích vidíme, nebo co stanoví sama společnost Gerster, jako ty nejnovější trendy ve světě stínění.

LED podsvícení, nastavitelné časovače ranního roztaženízávěsů, závěsy do sádrokartonových podhledů, na míru vyrobenébaldachýny...

Závěs už není jen přežitek, zažívá comeback a dává svou prezenci mezi vedoucími trendy ve světě stínění řádně znát.

GALERIE

NAHORU