VENKOVNÍ ŽALUZIE A ROLETY

Tradiční způsoby stínění, které nikdy nezestárnou a nevyjdou z módy. Jedná se navíc o způsoby stínění zajišťující více bezpečnosti pro váš dům.

VENKOVNÍ ŽALUZIE

Venkovní žaluzie není nutno rozsáhle představovat. Jedná se o žaluziový typ stínění skládající se z příslušného počtu hliníkových horizontálních lamel. Tyto lamely jsou poté vedeny buď v postranních lištách, nebo dle potřeby zajišteny procházejícím lankem. Prakticky stejně jako u klasických interiérových žaluzíí. 

Produkt těšící se neustále větší oblibě. Našim klientům navíc nabízíme žaluzie nadstandardní, a to konkrétně žaluzie, jejichž lamely mají profil ve tvaru písmene Z a navíc mají v koncích lamel zalisovanou těsnící gumu, která přilne k sousední žaluzii, čímž zajišťuje výrazně lepší teplenou a zvukovou izolaci. 

Nemusíme ani doplňovat širokou škálu barev kaslíků, lišt i samotných lamel. Přízpůsobíme se dokonale vašemu domu tak, aby ho vaše nové žaluzie ozdobily. Pohon zakomponovaný do chytrého řízení domácnosti je pro nás již finální tečkou za dokonalou integritou celého domu.

VENKOVNÍ ROLETY

Notoricky známý způsob stínění. Předokenní rolety jsou funkčním způsobem stínění, jehož funkčnost i vzhled dotáhla spol. Almma, jejíž jsme partnerem, k dokonalosti. Žaluzie můžeme instalovat do přiznaných boxů, boxů ve fasádě, či dokonce do předem připravených překladů zn. Heluz. Technické zpracování dává možnost dlouholetému využívání rolet, tiché motory zn. Somfy zajistí neslyšný chod a možnosti spojení s chytrým řízením domu je samozřejmost. Stejně jako široká barevná škála a možnost zastínení až 6m širokých oken bez nutnosti podpůrné lišty. 

GALERIE

GALERIE

NAHORU